mac website software

SIFIR DİYET 
FAYDALI ÜRÜNLERİ


Sağlığımız ve vücudumuzun gereksinimleri için bazı ek ve doğal ürünlerle katkıda bulunabiliriz:

Sadece çok şeker içeren balı yemek yerine diğer arı ürünleri ile kombin yaparak halis bal, polen, arı sütü ve propolis birlikte tüketmek ile birçok aminoasit, mineral, vitamin ve antioksidanı bu ürünlerle bir kere de doğal yoldan alarak, büyük fayda sağlamış oluruz.

  • Vücudumuzu alkali yapmak ve bunun yanında hücrede 300 çeşit faaliyette direk kullanılan magnezyumu yeterli oranda almak çok önemlidir. Yediğimiz yiyecekler ile bu orana ulaşılamamaktadır. İçtiğimiz suların içinde de çok az miktarda magnezyum vardır. Bu yüzden bir taşla iki kuş örneğinde olduğu gibi magnezyumlu su katkısı ürünü ile bunu hızlı ve pratik yoldan sağlayabilirsiniz. 

  • Sabah kahvaltısının çok önemli olduğunu vurgulamıştık. Fakat kahvaltı yapamadığınızda ya da çok yemek istemediğiniz öğlen ya da akşamın öncesinde hızlı hazırlanıp tüketilebilecek uzun süre tok tutan ve protein oranı yüksek toz şeklindeki ürünler hayatımızı kolaylaştırır. Bu ürünleri sabah kahvaltısı yapamayacağınız zamanlarda ya da öğlen, akşam yemekleri yerine kullanabilirsiniz. Kahvaltı yerine veya öğlen yemeği öncesinde daha az yemek amacıyla tüketilen ürün su ya da süt ile hazırlanmaktadır. Akşam yemeği yerine veya öncesinde tüketilecek ürün ise sadece sıcak su ile hazırlanmaktadır.

  • Günlük hayatımız yeni giren yeşil çay dışında diğer çayı yapılan bitkiler çok önemli maddeler içermektedirler. Bunların başında zeytin yaprağı, karanfil, kekik, zencefil, zerdeçal, tarçın, adaçayı, ıhlamur gelmektedir. Bu gibi bitkiler vücudumuzu koruyup, iyileştirmekte çok önemlidir. Sıcak olarak demlendikten sonra kışın sıcak olarak yazın ise soğutup limon ile tüketmenin büyük yararları vardır. Arzu edildiğinde stevia ile tatlandırılabilir. Bu tür ürünler tüketirken bitkiler ve seçimi kadar demleme yöntemleri de önemlidir. Poşet içindekiler birçok zararlı maddenin açığa çıkmasına neden olur. Toz şeklindeki kullanıma hazır, doğal şekilde kolay ve sadece sıcak su ile hazırlanan katkısız ürünlerdir.

Bu konuda ürünlerle ilgili daha geniş bilgiyi iletişim formunu kullanarak sorabilirsiniz.

PAYLAŞIN yada

#diyetsizyaşam tagı ile yorum yazın

TAKİP EDİN