web page builder software

SIFIR DİYET NEDİR?

TEK KELİME İLE CEVABI  "DİYETSİZ YAŞAM" DIR.

Sağlıklı ve formda olmak ve böyle bir yaşam sürmek çok boyutlu bir konudur. Sadece yediklerimizle ilgili değildir. Yaşarken birçok sorunla karşılaşmakta bunları çözerken maddi ve manevi enerjimizi harcamaktayız. Bunların maddi kısmını yerine koymak için besinlerden faydalanıyoruz. Özetle bu besinlerin içeriğini bilmeden tüketildiğinde ve ölçüsünü kaçırdığımızda, az, yetersiz yediğimizde ya bitkin düşüp hastalanıyoruz ya da aşırı kilo alıp yine sonuçta başka tür hastalıklarla yüz yüze kalıyoruz. 0 diyet aslında bir diyeti ya da herhangi bir beslenme kürünü ifade etmemek için ortaya atılmış yeni bir fikirdir. Ne az, ne de çok beslenmek ya da çarpık beslenme konusuna yeni bir yaklaşım getirerek bilgi karmaşıklığı ve bombardımanı altındaki insanlara yeni bir rehber olma amacıyla oluşturulmuş bir kavramdır.

Diyetin gerçek anlamı beslenmedir ve bu da sağlıklı yaşamın anahtarıdır. En çok kullanılan anlamı ile bir beslenme tarzıdır. Fakat halk arasında diyet denince akla gelen ise zayıflama kürleridir. İşte bu anlamların hepsine birden cevap veren "0 diyet" ya da sıfır diyet kavramı yaşamak için uç noktada çok yemek, önümüze gelen herşeyi yemek ya da zayıflamak için çok az ve yetersiz yemeyi orta noktada yani sıfır noktasında birleştirerek vücut çalışma tarzına en uygun, kilo almamanıza, alınmış kiloları vermeye ve hastalıklardan korunmanıza yardımcı basit, bilimsel ve özgür beslenme modelini ortaya koymaktadır.


Bu modelde:

  • Tek besin diyeti YOKTUR
  • Protein ya da karbonhidratlara dayanan tek grup yiyecek diyeti YOKTUR
  • Kalori hesabı YOKTUR
  • Diyet besin ürünleri kullanma YOKTUR
  • Diyet hapları kullanma YOKTUR
  • Yorucu, zaman alıcı egzersizler YOKTUR 

Bu sistem ve model ilginizi çekti ise,ücretsiz 0 diyet rehberini indirmek için tıklayınız. Ayrıca aşağıdaki  forma e.posta adresinizi yazarak da yeni bilgiler edinebileceğiniz listemize üye olabilirsiniz. 


SIFIR DİYET "Diyetsiz Yaşam"  
listesine katılmak

Talebiniz iletildi. En kısa zamanda 0diyet Rehberi belirttiğiniz e.posta adresine gönderilecektir.

PAYLAŞIN yada

#diyetsizyaşam tagı ile yorum yazın

TAKİP EDİN